تشکر مدیران خودروساز بزرگ چین از 200 هزار مشتری محصولات چری در بازار ایران

سه محصول جدید چری و ام وی ام سال آینده به بازار ایران می آیند

شرکت مدیران‌خودرو برای دومین بار متوالی توانست رتبه اول فروش در سال‌جاری را بین همه خودروسازان داخلی کسب کند.

کد : 1773
تاریخ انتشار : چهارشنبه 12 اسفند 1394
print
نظرات : 8
سه محصول جدید چری و ام وی ام سال آینده به بازار ایران می آیند

روزنامه دنیای خودرو-گروه خبر: همزمان با برگزاری اولین نمایشگاه توانمندی‌های صنعت خودرو مدیران ارشد شرکت مدیران‌خودرو و چری در جمع خبرنگاران حاضر شدند و به سوالات آنها درباره حضور این خودروساز چینی در ایران پاسخ دادند.
مدیرعامل شرکت مدیران‌خودرو، عرضه دو خودروی جدید  تیگو5 و ام‌وی‌ام 110S را از موفقیت‌های این شرکت در چند ماه گذشته اعلام کرد و گفت: عرضه و فروش بسیار خوب و موفق دو محصول تیگو 5 از برند چری و همچنین ام‌وی‌ام110S از موفقیت‌ها و تحولات شرکت مدیران‌خودرو در دو سه ماه اخیر است.
ژانگ با اشاره به حضور بیش از 10 سال شرکت ام‌وی‌ام  در ایران  اظهار کرد: در طول مدتی که محصولات ام‌وی‌ام به بازار ایران عرضه شده است، خوشبختانه هر روز مشتریان ایرانی شناخت بیشتری نسبت به محصولات این شرکت پیدا کرده‌اند و به نظر می‌رسد از خرید و استفاده از محصولات این برند رضایت دارند.
مدیرعامل چری اینترنشنال همچنین با توجه به آغاز خط تولید برند چری در چند ماه گذشته در ایران گفت:  از آنجا که برند چری در سطح بالاتری از برند ام‌وی‌ام  قرار دارد، بنابراین سطح مشتریانی که برای برند چری در بازار ایران در نظر گرفته شده کاملا با مشتریان برند ام‌وی‌ام متفاوت است.
آقای خ همچنین از عرضه یک مدل جدید از برند چری و دو مدل جدید از برند محصولات ام‌وی‌ام در سال 2016 خبر داد و اظهار کرد: با توجه به بازار خوب محصولات مدیران‌خودرو در ایران، این شرکت برنامه‌ریزی بلندمدتی برای حضور و عرضه محصولات هر دو برند چری و ام‌وی‌ام در ایران دارد، از این رو بر اساس برنامه‌ریزی استراتژیک و خاص شرکت در سال‌های آینده، هر دو برند چری و ام‌وی‌ام مدل‌های بسیار زیاد و جدیدی به بازار ایران عرضه می‌کنند.
وی بیان کرد: مسلما  طیف وسیعی از محصولاتی که در آینده توسط مدیران‌خودرو عرضه می‌شود، ضمن جلب رضایت مشتریان، قدرت انتخاب بیشتری برای آنان در بازار فراهم خواهد کرد.
ژانگ مدیرعامل مدیران‌خودرو در ادامه ضمن اشاره به تاریخچه حضور شرکت ام‌وی‌ام در بازار ایران گفت: شرکت ام‌وی‌ام حدود 10 سالی است با شریک ایرانی خود در بازار ایران حضور دارد که خوشبختانه تاکنون این حضور رضایت مشتریان ایرانی را به همراه داشته است.
وی همچنین با توجه به استقبال بسیار خوب مشتریان ایرانی از اولین محصول برند چری اظهار کرد: اعتماد و رضایت مشتریان از محصولات ام‌وی‌ام در این سال‌ها موجب شد با عرضه اولین محصول از برند چری در سال گذشته، این محصول نیز مورد استقبال مشتریان ایرانی قرار گیرد، از این رو باید از اعتماد 200 هزار مشتری فعلی کمپانی مدیران‌خودرو در ایران تشکر کرد.
همچنین امیرحسن امیری مدیرفروش و بازاریابی فروش شرکت ام‌وی‌ام در ادامه از کسب رتبه برتر فروش شرکت مدیران‌خودرو خبر داد و گفت: شرکت مدیران‌خودرو برای دومین بار متوالی توانست رتبه اول فروش در سال‌جاری را بین همه خودروسازان داخلی کسب کند.
امیری تصریح کرد: تا پیش از این شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در حوزه فروش و خدمات پس از فروش، هر 6 ماه یک بار شرکت‌های داخلی را مورد ارزیابی قرار می‌داد اما اخیرا این بررسی‌ها هر سه‌ماه یک‌بار انجام می‌شود که  شرکت مدیران‌خودرو توانست در این دوره رتبه نخست را کسب کند که در صورت مقایسه با سایر خودروسازان و برندهای مطرح، فاصله بسیار زیادی بین مدیران‌خودرو و سایر شرکت‌ها  به لحاظ رضایت مشتریان از فروش و خدمات پس از فروش وجود دارد.
 او  تعریف و اجرای پروژه‌های بهبود در داخل شرکت، نمایندگی‌ها و بازار و رفع مشکلات و موانع موجود، سیستماتیک کردن و تنوع بخشی به روش‌های فروش، تحویل و  حمل به موقع، افزایش کیفیت و ارائه خدمات پس از فروش و ارتباط موثر و تنگاتنگ با مشتریان را از جمله  عوامل موثر در کسب رتبه برتر شرکت مدیران‌خودرو در حوزه فروش و خدمات پس از فروش اعلام کرد.
مدیرفروش و بازاریابی فروش شرکت ام‌وی‌ام همچنین یکی از ارزش‌های اصلی مدیریت ارشد شرکت مدیران‌خودرو و شرکت چری را  توجه و تمرکز بر کسب رضایت مشتریان در بازار رقابتی کنونی دانست و گفت: هر چند گاهی، اجرای اقداماتی موجب کاهش سود شرکت شد، اما همواره یکی از موضوعات مهم برای مدیران ارشد شرکت کسب رضایت مشتریان بوده است،  مسلما این رضایت محقق نخواهد شد مگر با نگاهی که مدیریت ارشد شرکت دارد و  اقدامات خوبی که نمایندگان و تیم فروش شرکت انجام می‌دهند.
مدیرعامل شرکت مدیران‌خودرو در ادامه با تاکید بر اینکه در بازار ایران خواهیم ماند، اظهار کرد: در 10 سال گذشته که ام‌وی‌ام در بازار ایران حضور داشته شرایط بسیار سختی تجربه کرده است، اما شرکت ام‌وی‌ام توانست حضور خود را در بازار ایران حفظ کند، قطعا به جهت امکانات و تجربه شرکت و مهندسی بسیار خوب و حضور نمایندگان خوب و پر قدرت در حوزه فروش و خدمات پس از فروش این حضور خود را در بازار ایران حفظ خواهد کرد.
ژانگ افزود:  سال گذشته شرکت مدیران‌خودرو سرمایه‌گذاری بسیار زیادی را در حوزه خدمات پس از فروش و تامین قطعات انجام داد که تمام این اقدامات صرفا به‌منظور کسب رضایت مشتریان محصولات  ام‌وی‌ام و حفظ بازار ایران بوده است.
وی تصریح کرد: قطعا در آینده با عرضه محصولات جدید و با کیفیت ام‌وی‌ام، رضایت مشتریان ایرانی از بازار فروش محصولات شرکت مدیران‌خودرو تداوم خواهد یافت.
مدیرعامل چری اینترنشنال در  ادامه در خصوص حفظ و توسعه سهم محصول جدید تیگو 5 در بازار ایران گفت: خوشبختانه در مدت کوتاهی که این محصول به بازار ایران عرضه شده است، تیگو 5 توانسته سهم خوبی از بازار ایران کسب کند.
آقای خ تصریح کرد: البته با توجه به سیستمی که در شرکت  مدیران‌خودرو وجود دارد و ارتباط بسیار خوبی که با مشتریان بواسطه این سیستم وجود دارد، در این مدت مشتریان رضایت خوبی را از محصول تیگو 5 داشتند، هر چند در چند ماه گذشته رقبای زیادی برای این محصول در بازار ایران عرضه شده است، اما با توجه به اطلاعاتی که تا به امروز از بازار این محصول کسب شده است، باید  پرقدرت بگوییم از بازار این محصول و قیمت آن مطمئن هستیم.
وی همچنین در ارتباط با رقابت برند چری با محصولات اروپایی گفت: به زودی محصولات آینده چری را در بازار اروپا خواهید دید.
مدیرعامل شرکت مدیران‌خودرو در ادامه از برنامه‌ریزی جهت عرضه 40 هزار دستگاه از محصولات ام‌وی‌ام در سال به بازار ایران خبر داد و گفت: در حال‌حاضر میزان داخلی‌سازی  این محصولات در ایران روند خوبی دارد، اما در تلاش هستیم با معرفی یکی از تامین‌کنندگان داخلی با تامین‌کنندگان چینی و اتصال تکنولوژی آنها درصد داخلی‌سازی این محصولات ام‌وی‌ام در ایران افزایش یابد.
ژانگ همچنین با توجه به ظرفیت عرضه 50 هزار دستگاه از محصولات شرکت ام‌وی‌ام در ایران گفت: از همکاری با شرکای دیگر به منظور استفاده از ظرفیت شرکت در ایران استقبال می‌کنیم.


برجسب ها : دنیای خودرو

 ارسال نظرات

مخاطبان گرامی، برای انتشار نظرات لطفا نکات زیر را رعایت فرمایید:

  1. نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
  2. نظرات حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های اسلامی منتشر نمی‌شود.
  3. نظرات بعد از ویرایش ارسال می‌شود.
 
یک موافق
اولین مخالف باشید.
تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
نمایش 8 نظر
مرتب سازی براساس

profileimage
.مهدی
ارسال شده در در 03/02/2016 15:57:02

ژانگ ریده

profileimage
طاهر
ارسال شده در در 03/02/2016 15:55:28

نمایندگی خواجه ودیعی آقای خانمحمدی که افتضاحه از بس خدمات نمیدن

profileimage
سعید
ارسال شده در در 03/02/2016 15:52:05

خخخخخخخخخ رتبه اول

profileimage
سعید
ارسال شده در در 03/02/2016 15:43:51

اگه راست میگن بیان ماشینایی که تحویل بهمن بود و هنوز تحویل ندادن و پولاشو دارن میخورنو تحویل بدن؟............

profileimage
بهاره
ارسال شده در در 03/02/2016 15:41:31

فقط دروغ میگن فقط به فکر خودشونن

profileimage
محسن
ارسال شده در در 03/02/2016 15:38:19

منم یه 110 کامفورت آذر ماه ثبت نام کردم تحویل بهمن.متاسفانه انگار نه انگار که موعد تحویل گذشته.هر شش ماه سررسید اقساط میباشد.اولین قسط خرداد هستش.چجوریه من ماشین رو تحویل نگرفتم هنوز ولی قسطش سه ماه دیگه میرسه؟ ضرر بنده رو کی میده؟ از کجا پیگیر باشم.دستمون به جایی بند نیست. تمام ذوغ و شوقمونو خراب کردن

profileimage
میلاد
ارسال شده در در 03/02/2016 15:28:39

سلام آذر ماه یه خودروی ام وی ام 110 اس از شرکت مدیران خودرو ثبت نام کردم تحویل بهمن.متاسفانه انگار نه انگار که موعد تحویل گذشته.هر شش ماه سررسید اقساط میباشد.اولین قسط خرداد هستش.چجوریه من ماشین رو تحویل نگرفتم هنوز ولی قسطش سه ماه دیگه میرسه؟ضرر بنده رو کی میده؟از کجا پیگیر باشم.دستمون به جایی بند نیس.خواهش میکنم صدای مارو به یجا برسونید.پول مارو گرفتن،وام دولت رو گرفتن حالا ماشبن رو تحویل نمیدن.هیچ ضرر و زیانی هم شاملمون نمیشه.کی باید پشت مردم باشه؟؟ کی میخواد جلو این بخور بخورارو بگیره؟؟سود اینهمه وام تحوویل گرفته واسه این چن روز چقدر میشه؟اونا وام ماست.باید تو جیب ما باشه..امیدوارم فرجی بشه...

profileimage
morteza
ارسال شده در در 03/02/2016 17:34:12 در پاسخ به میلاد

vagan b in sherkat motasefam k aslan ba moshtari balad niiistan chejori sohbat konan nomayandegie tabriz monif

تبلیغ دی اس
سورن ایران خودرو
ایران خودرو دیزل
تلگرام

سایت رسمی روزنامه دنیای خودرو

سایت رسمی روزنامه دنیای خودرو